Naše káva a víno

Bazzara IMG_2281-300x200 otviracka_sroubek 613 Veejmenek 033 Veejmenek 1864

Kdo nás již navštívil, ten ví, že jako první ho v našem Infoshopu Vejměnku pozdraví nádherná vůně kávy, která se line z oken. Připravujeme totiž kvalitní italskou kávu značky Bazzara, která potěší milovníky výtečné kávy. Káva Bazzara je plné květinových a citrusových vůní, vanilkového nádechu, kořeněného aromatu, čokoládové chuti, sladkých a ovocných příchutí, krémového pocitu. Velkým hitem je však naše cappuccino. Spojení lahodné kávy s našlehaným mlékem a s obrázkem již potěšilo mnoho našich zákazníků.

Nabízíme mnoho nápojů z kávy, jako např. café latté, machiatto,  kávy s příchutí oříškovou, vanilkovou, čokoládovou, klasickou vídeňskou kávu a další…přijďte ochutnat!

Stáčíme též velmi dobrá vína, přičemž preferujeme moravská sudová. Stáčíme vína z vinařství Rakvice – Michlovský, z vinařství Sv. Jen – Polešovice a z vinařství Pavlovín – vinařství Velké Pavlovice. Stačí jen přijít na košt!

Přijďte poseďet! K vínu můžete zakusovat místní sýry či lahodné nakládané olivy a oříšky.

Nabízíme též vína lahvová. V současné době nabízíme vína malého vinařství Schwarz z Hnanic a vína Novosedly – classcic collection. Jedná se převážně o vína přívlastková, vhodná jako dárek nebo k dobrému jídlu.