Regionální produkty

Jsme přesvědčeni o tom, že součástí infocentra by měla být celková prezentace oblasti, což mimo jiné obnáší ukázku a prodej místní výroby a služeb. Prezentace služeb je u nás zastoupena především informační tabulí a v podobě propagačních letáků určených k volnému rozebrání.

Avšak naší chloubou a originalitou je prodejna regionálních produktů Českého ráje. V INFOSHOPU VEJMĚNEK naleznete regionální produkty, které jsou označeny značkou Český ráj.

Náš kraj se pyšní dlouhou sklářskou a bižuterní tradicí, proto jsou u nás zastoupeny takové výrobky jako skleněné foukané figurky od pana Sobotky a tahané skleněné figurky od paní Valentové, bižuterie od různých místních výrobců, nebo skleněné šperky například od Kamily Parsi Žďárské. V zastoupení tu máme i keramiku a to od paní Baladránové ze Žďáru. Pro děti zde máme dřevěné hračky od pana Hoffmanna a pro milovníky bylin a přírody výrobky „Bylinky z ráje“ od kouzelné paní Vondrové ze Sněhova. Dámy se mohou ozdobit dřevěnými šperky od paní Řezníkové z Koberov. A k vínu u nás můžete zakoupit kozí a ovčí sýry z Pěnčína i z farmy Tompeli v Huntířově a posnídat jejich lahodný plnotučný zákys, mňam! Jsme též jedním z mála míst, kde můžete zakoupit netradiční nepravidelný časopis „Klobouk na pařezu“, který je složen z příspěvků svých kreativních čtenářů.

V našem Infoshopu Vejměnku můžete též ochutnat zdejší pivo. Můžete si u nás vybrat z mnoha druhů piv z pivovarů Svijany, Rohozec a Klášter. Všechny pivovary produkují výborné pivo nejvyšší kvality, tak neváhejte a přijďte k nám ochutnat!

Seznam výrobců, kteří jsou u nás zastoupeny se neustále rozšiřuje. Nejideálnější způsob, jak zjistit, které výrobky u nás můžete zakoupit, je navštívit náš INFOSHOP VEJMĚNEK!

 

Ametysty_naušnice Pavel Ježek Dřevěné hračky - Jan Hoffmann Dřevěné hračky - Jan Hoffmann2 Eko farma Klokočí Kamila Parsi Skleneny sperk Kamila Parsi kolom 066 (3) Miroslava Reznikova1 Miroslava Reznikova2 Miroslava Reznikova3 Mošty z Moštovny Lažany, výrobny nápojů, spol.s.r.o. Pivovar Klaster Pivovar rohozec Pivovar Svijany Produkty z bylin paní Ludmily Vondrové reg.produkt sardinie9_11 576 Skleněné figurky paní Ivety Valentové OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Veejmenek 028 Zdenka Baladranova Keramika Zlatý a Rudý Kitl Šláftruňk