Nakupování

Souvenier shop

Infoshop Vejměnek
Boučkův statek
Út-ne od 9.00 – 18.00 (i déle)
773 877 550

V tomto obchodě naleznete mnoho rukodělných výrobků od místních řemeslníků. Své výrobky zde prezentují zejména nositelé značky regionální produkt Český ráj. Jsou zde ke koupi dřevěné a skleněné šperky, dřevěné hračky, skleněné figurky, polodrahokamy, výrobky z místních bylin a mnohé další. Nechybí zde ani široká škála pohledů, magnetek, turistických vizitek i klasická turistická známka.

IMG_2277

Obchody s potravinami

Přímo na Malé Skále se nacházejí dva obchody s potravinami. Enapo se nachází v těsné blízkosti Boučkova statku. Naleznete tu poměrně široký sortiment potravin i DENNÍHO TISKU.
Enapo Po-pá 7.00 – 18.00, so, ne (mimo letní sezónu jen v so) 7.00 – 12.00

V části Malé Skály zvané Labe (u Pizzerie) je obchůdek s potravinami a vůbec se vším možným i nemožným. Je to takový místní koloniál. Otevřeno má po – pá 7.00 – 17.00 (mino letní sezónu jen do 16.00) a v so 8.00 – 11.00

Obchod s regionálními produkty

Nejbližší obchod, kde můžete nakoupit některé regionální potraviny je Infoshop Vejměnek na Malé Skále. Můžete zde zakoupit sýry značky Tompeli, ovčí a kozí sýry z Pěnčína, Lomnické suchary, medy, Lažanské mošty a regionální piva a cukrářské výrobky.

kolom 066 (1) IMG_2386 IMG_2270  reg.produkt

Další prodejna se nachází v Turnově, poblíž náměstí ve Skálově ulici směrem do muzea. Můžete zde zakoupit regionální pečivo, oleje, mošty, perníčky, mléčné výrobky atd.

Sýrový krámek a vína

Navštivte náš Sýrový krámek a vína, nabídneme Vám: vynikající sýr z Evropy, kravské, kozí i ovčí. Víno, které chutná, z Blatničky na Moravě z vinařství Víno Hruška. České čokolády Jordis a velký výběr delikates k vínku a sýrům. Na přání Vám zhotovíme dárkové balíčky plné dobrot. Najdete nás pár kroků od náměstí Českého Ráje: Mariánské nám.21, Turnov.

Supermarkety

Nejbližší větší obchody s potravinami se nalézají v Železném Brodě. Ze směru z Malé Skály jsou Penny a Lidl takřka prvními stavbami, které uvidíte v Železném Brodě.

V Turnově se nachází Billa, Lidl, Penny i Tesco.